Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 4500 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/03/2020 20:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes GOLF 7

Golf 7 1.6
Goma te dimrit dhe veres me fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit