Vetura në shitje Ford Mondeo

Kjo veture ka pasur 529 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/02/2020 16:38

1,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lezhë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Mondeo Gia

Makina është ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike, e gatëshme per cdo prove me sherbime te bera ne Dhjetor 4 goma dhe amortizator te ri. Makina ka hapesire te mjaftueshme është e pershateshme per rruge te gjata dhe mjaft ekonomike ne konsum karburanti

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit