Vetura në shitje BMW 116

Kjo veture ka pasur 353 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/06/2020 14:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 280 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw 116d

Bmw 116d 2.0dizel viti 2010 136ps i doganuar vetura posedon butona ne timon senzor parkingu para dhe mas karrikat me nxemje Navi tempomat me te gjitha serviset per me shum info +38344799710


Shpërndaje:


Veturat e fundit