Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 2157 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/02/2020 22:10

11,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 260 000 KM

Shes Vetiren VW Golf Vll

-Shes VW Golf 7
-Modeli BLUE MOTION
-Viti i prodhimit 2013
-Kilometra te kaluara 260.000.
-Vetura eshte gjendje perfekte.
-Tel +38349150339
+38344980881

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit