Vetura në shitje Volkswagen Passat CC

Kjo veture ka pasur 284 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/04/2020 13:05

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 234 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat CC

Passat CC 2.0TDI automatik 2010 170ps i doganuar vetura posedon butona ne timon karrikat me ncemje senzor parkingu para dhe mas tempomat dy qelsa liber servisi per me shum info +38344799710


Shpërndaje:

Veturat e fundit