Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 3384 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:07:33

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 280 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4 1.9 Diesel.

Audi A4 1.9 diesel, 2005

Vetura ne gjendje perfekte.
Servisin e madh e ka te kryer me garancion.
Kilometrat me garancion.
Klimatronik
ABS
Airbag
Goma te reja 2019
Eshte e ruajtur brenda dhe jashte.
Radio
Bluetooth
Dritare elektrike
Immobilizer
Xhama me ngrohje
Alarm
Mbyllje qendrore
Drita mjegulle
ESP
Pasqyra elektrike
Spoilerë
CD
Hands-free kit(Adapter)
EDS
Fellne
Ngjyrë metalike

Ndrrime nuk bej!

Per me shume kontaktoni

Tel dhe viber/whatsapp:
+38343925505


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit