Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 5065 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/07/2015 21:05

6,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 194 356 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

flm u shit

Shes veturen tauran 2.0tdi
Vetura posedon
Klima tronik 2 zonale
Tempo mat
Gjamat me rrym
Drita mjegulle
Gjamat color fabrikisht
2 qelsa
7 ulse
Libra servisit klm te garantuara
4 gomat reja
Fellne
Servisi posa kryer ne auto sevis GOGI
Nuk osht peng
Rexhistrim deri mars 2016
Ndrrim i mundshem me vetur te vogel
Viber +37744400000
Pres vetem thirrje serioze

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit