Vetura në shitje Suzuki Grand Vitara

Kjo shpallje ka pasur 2125 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/02/2021 18:09
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

4,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


4,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 174 000 KM

Suzuki Vitara

Ndërroj apo shes veturen suzuku grandë vitara 2.0 TD (motorr origjinal japan) i pershtatshem per familje dhe per vise malore, vetura posedon klim dhe abs gjithashtu ka te kaluara 174.000 kilometra ka komoditet dhe vozitje te rehatshme eshte RKS i qlajmruar, per me shum informata ju lus qe te me kontaktoni ne numer te telefonit ne viber apo whatsapp 0038349184451

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha