Vetura në shitje Volkswagen Golf III

Kjo veture ka pasur 5440 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/07/2015 01:31

2,000 EUR
2,300 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1993

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 280 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Erdin

  • Mitrovicë
  • 049 855 313

shes veturen Golf 3 turbo dizel 1.9

Shes veturen Gold 3 turbo dizell 1.9
Vetura eshte ne gjendje shum te mire , i ruajtur dhe eshte me dy pare fellne plus me bandasha te dimrit

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit