Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 4210 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/07/2015 11:41

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 175 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

u shit flm peugeot 207 1.6 hdi 2008 me dogan

Shitet dhe nderrohet
Peugeot 207 1.6 hdi dizell
Viti 2008 me dogante paguar

Qmimi kesh 5999
Qmimi me ndrrim 6500

Info tel 044 786 281
Viber +386 49 207 526


Shpërndaje:

Veturat e fundit