Vetura në shitje Volkswagen Bora

Kjo veture ka pasur 4534 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/07/2015 20:11

4,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Alushi

  • Mitrovicë
  • 049 516 586

Shess veturen vw bora

Vw bora Karavan1.9 TDI ME DY TKUQE VITI 2001 230mi Tkalume
Posedon Tempomat , Abs,esp,Fellne, ulse me Nxemje,Klima ac, Radio censor parkimi
Airbag .

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Senzorë parkimi

  •  Klimë(AC)

  •  ESP

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit