Vetura në shitje Mercedes-Benz 190

Kjo veture ka pasur 9990 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/07/2015 23:28

3,200 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1991

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1997 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturën Mercedes Benz 190 D

Vetura është në gjendje të shkelqyeshme,
5 shpejtësi,
dizell,
Pronar i vetëm në Kosovë ( unë e kam doganuar)
nuk bëjmë ndrrim.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit