Vetura në shitje Fiat Marea

Kjo veture ka pasur 4435 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/07/2015 20:18

3,650 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 181 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Xxx

 • Ferizaj
 • 049826899

Shes Fiat Marea 1.9 jtd Turbo Dizel Weekend

Shes Fiat Marea 1.9 jtd Turbo Dizel Weekend RKS 1 Vit Rexhistrim deri 02.07.2016 Ne Gjendje Shum Te Mir. Isapo eshte Ber Servisi jan ndrruar me rrypa.ule .filtera.etj per me shum info 049826899

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit