Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 310 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:23:11

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes audi a3

Shes Audi a3 e sa po ka ardhur nga jasht, gjysem lekur, S line mrena dhe jasht.
Viber : +38344261312
+38345319307


Shpërndaje:

Veturat e fundit