Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 371 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:38:32

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 187 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Meriva

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI 2012 Automatik e ardhur nga gjermania pa dogan vetura posedon klima tronik tempomat karrika me nxejmje timon me nxemje komanda ne timon senzora te parkingut para dhe mbrapa liber servisi 2 qelsa etj per me shum nr 049 478 068 viber +383 49 478 068


Shpërndaje:


Veturat e fundit