Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 2569 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/07/2015 21:37

4,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf

 • Prishtinë
 • 049465155

Vwgolf4

Shes golf4 benzin 1.6 motorrin sr servisin e krym koplet rks asht vetura ska nevoj as pak per investim ipet me garancino

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit