Vetura në shitje Mercedes-Benz 320

Kjo veture ka pasur 3175 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/07/2015 11:00

16,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3200 cm³ 99 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bujar B.

 • Prishtinë
 • 044595777

Mercedes Benz E 320 CDI 4 Matic

Mercedes Benz E 320 CDI 4 Matic
- Viti i Prodhimit 12/2008
- Avantgarde
- AMG Paket ( Optik )
- Automatik
- Navigacion
- Park distance kontroll Sensor para dhe pas
- Ndriqimi BI Xenon
- Lekure e hirit
- Ulëset me nxemje dhe me ajrosje ( Klimatizim )
- Clima Tronic Klime katerzonale
- Fellne Verore 19 Coll me goma te veres perdorur vetem kete vere
- Fellne Dimrore 17 Coll me goma te veres dhe goma te reja te Dimrit
- Zinxhir Dimror per 4 Goma
- Kilometra te sigurta, me servise te rregullta posedon Librin e Servisit

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit