Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220

Kjo veture ka pasur 908 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/05/2020 20:50

13,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes E220 CDI AVANGARDE

Shes Mercedes Benz E220 CDI AVANGARDE NE GJENDJE PERFEKTE I ARDHUR NGA ZVICRA QE NI VIT RKS PERKTHIMI BEHET MENJEHER DY QELSA LIKUR XENON BIXENON PULLA NE TIMON I SERVISUAR REGULLISHT. VETURA ME NJE FJAL NUK KA NEVOJ ASNI INVESTIM

PER ME SHUM INFO: +38349553371

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit