Vetura në shitje Fiat Croma

Kjo veture ka pasur 6074 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/07/2015 18:08

3,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

sadik

 • Prishtinë
 • 044-210-177

shes veturen

fiat croma . 1.9 diesel.sapo ardhur nga zvicrra. pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit