Vetura në shitje BMW 750

Kjo veture ka pasur 2621 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2020 16:53

48,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Benzinë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
4399 cm³ 16 000 KM

Bmw 750Li xDrive

Bmw xDrive 750 Li, model 2016 me vetem 16 mij km, te gjitha opsionet e mundshme. Masazh para + mbrapa, hud, laser light, etj. Motorr 4.4L v8, 449 hp, makina esht ne gjendje perfekte dhe vjen vetem me porosi.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit