Vetura në shitje Kia Carnival

Kjo veture ka pasur 7833 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/07/2015 09:46

2,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
2900 cm³ 1 800 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes vetur kia carnival

Shes KIA CARNIVAL 2004 2.9 dizell me 226125km te kaluara, ne gjendje te shkelqyer si optike ashtu dhe motorike . Shum i ruajtur i vozitur veq ne rrug te zvicrres. PA DOGAN. Garantoj per qdo send. !! PRES BLERES SERIOZ. Kontakt +37745430769 viber.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Alarm

  •  ESP


Shpërndaje:

Veturat e fundit