Vetura në shitje Volkswagen Golf I

Kjo veture ka pasur 2632 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/07/2015 18:23

3,700 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Alabni

 • Ferizaj
 • 045/558/198

vw Golf 4

Golf 4 TDI Ekstra veq sa ka ardhur na Zvicrra

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit