Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 2791 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/07/2015 19:55

1,150 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 1994

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 310 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Opel astra 1.4 benzin-plin

opel astra 1.4 benzin-plin viti:1994 ne gjendje te rregullt,10 muaj regjistrim,punon me te dyjat lend djegse si benzin edhe plin,eshte elektronik..ngjyr E zez e qelt.

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Mbyllje qendrore

  •  Pasqyra elektrike


Shpërndaje:

Veturat e fundit