Vetura në shitje BMW 320

Kjo shpallje ka pasur 3356 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/11/2020 08:51
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 239 000 KM

BMW 320d, viti 2005 RKS Manual

Shes BMW 320d, manual RKS
Viti i prodhimit 2005
Kilometra: 239000
NAVI, klimatronik dyzonale, sensor parkimi mbrapa, karriga gjysem lekurë, ABS, ESP, fellne me goma te veres 19“, edhe goma te dimrit me fellne
Qmimi: 6800€ i diskutueshem
Per ma shum kontakt
+38349153988

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha