Vetura në shitje Audi S8

Kjo veture ka pasur 9871 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/07/2015 13:27

10,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

audi a8 4.0

audi a8 4.0 S-line Klimatronik 4 zonale, ulset lekur te bojhimt, 4 ulset elektrike dhe memory, ulset e para me ngrohje dhe me ftofje + masazh, ulset e mbrapa me ngrohje, timonin sport, ulset sport, dritat Xenon plus(full LED), LED para dhe mbrapa, i hapur lart SHIBER, AUTOMATIK 8 SHPEJSI + shpejsit ne timon F1, senzorat e parkingut para dhe mbrapa + KAMERA, navigacion GPS TV HD, radio cd, , tempomat, airbag, abs, esp, fellne 19 . kur te vozitish trapi i pare i ngritet me lart kurse i mbrapi ulet ma posht audia ngritet ne 4 nivele-shkalle po ashtu edhe ulet ne 4 nivele-shkalle poshte ,dora e pare qe e voziti une eshte direkt prej fabrike e kam mar une audimund edhe ta pervoni knaqesia eshte e juaja besoj se kur te vozitesh audin ke me kani knaqur ne pergjethsi qka ka te bej me veturen eshte automat,,,,,,, FULL OPSIONE..vetura nuk eshte shume e perdorur me shume ka qendru ne garazh. mund te kontaktoni edhe ne viber +38649361403

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit