Vetura në shitje Jeep Compass

Kjo veture ka pasur 539 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/06/2020 15:25

12,500 EUR
12,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 180 000 KM

Shitet Jeep Compass 4X4, viti 2011, 2.2 Dizell

Shitet Jeep Compass 4X4 i vitit 2011, 2.2 kubik, dizell

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  TV

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  4x4

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit