Vetura në shitje Mercedes-Benz B 200

Kjo veture ka pasur 1419 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/06/2020 22:50

6,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 259 000 KM

MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK ME DOGAN TE PAGUAR

049 498 598

MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK ME DOGAN TE PAGUAR ,KLIM FUNKSIONALE,TEPOMAT ,SENZORA PARA DHE MRAPA ,VITI 2010 MODEL 2011 SENZORA TE SHIUT KOMADA NE TIMON BORDKUPJUTER DRITA SENON KM TE GARANTUARA ME DOGAN TE PAGUAR

Shpërndaje:

Veturat e fundit