Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 588 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2020 10:05

1 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 262 000 KM

Volkswagen Caddy

Caddy 1.9 TDI ne gjendje perfekte, regjistrimi i par ne Kosove ne janar i doganuar i ardhur nga Suedia. Viti 2007 Te gjitha serviset e kryera, rrypi set i nderruar 263***km te garantuara me liber servisit. I gatshem per çdo lloj kontrolle Posedon: 🔹Karriga me nxemje, lekurë 🔹Klim 🔹Pasqyre elektrike dhe me nxemje 🔹Xhamat elektrik 🔹Centrall 🔹Dy qelsa 🔹Fellne r15 🔹Esp/Abs Per me shume info 049694574 Viber +38349694574

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit