Vetura në shitje Tesla Model S

Kjo veture ka pasur 17193 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/07/2015 20:56

105,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Elektrik Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 0 000 KM

Tesla Model s 100% elektrik

Makina super luksoze Tesla Model s ne shithje ne Kosovë. Prodhim Amerikan.

Ne shitje kemi vetura Tesla model s 100% Elektrike.
Me 8 vite garancion + gratis internet

Model s 85 kWh.
85 kWh bateri dhe ka 380 Kauj fuqi, që mund të funksionojë deri në 500 km me ni bateri.
Shpenzon rrym 0.080 cent per kWh. Ni bateri ka 85 kilovat dhe te kushton me mush 7 euro per krejt baterin
te shpija.

Model s P85D kWh 105 000 euro + dugan. Me 772 kauj fuqi .

Model s 85 kWh. 95 000 euro + dugan. me 380 kuaj fuqi

Model s 70 kWh 85 000 euro + dugan me 320 kauj fuqi

Kemi ne shitje edhe Tesla te perdorura.
Per me shum informata na shkruni ne email [email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=UrLV1hFs0qw

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit