Vetura në shitje Setra 315 GT HD

Kjo veture ka pasur 639 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/07/2020 19:00

14,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 1998

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 6+

Kubikazha Kilometrazhi
- -

3 x SETRA S 315 GT HD !!! OFERTË !!! 15000 €

1. SETRA S 315 GT HD !!! OFERTË !!! 14900 €
SHITET AUTOBUSI
SETRA S 315 GT HD
Viti: 1998
Marshi: Manual 8+1
Motori: 381 PS EURO 2
Ulese: 51+2
Retardë
Tempomat
i sapo ardhur nga ITALIA
me TUV Italian
ne gjendje perfekte per pune
me dogane

2. SETRA S 315 GT HD !!! OFERTË !!! 14900 €
SHITET AUTOBUSI
SETRA S 315 GT HD
Viti: 1998
Marshi: Manual 8+1
Motori: 381 PS EURO 2
Ulese: 51+2
Retardë
Tempomat
i sapo ardhur nga ITALIA
me TUV Italian
ne gjendje perfekte per pune
me dogane

3. SETRA S 315 GT !!! OFERTË !!! 12900 €
SHITET AUTOBUSI
SETRA S 315 GT HD
Viti: 2000
Marshi: Manual 6+1
Motori: 340 PS EURO 2
Ulese: 55+1
Retardë
Tempomat
i sapo ardhur nga ITALIA
me TUV Italian
ne gjendje perfekte per pune
me dogane

më shumë se 20 mjete, gjithmonë prezente për tu parë, me ofertat dhe kushtet më të mira për ju
Në autosallonin e vetëm për autobus në KOSOVË, ENDRITI

ɪɴꜰᴏ:
+383 44 155579
+383 44 324582
ᴡʜᴀᴛꜱᴀᴘᴘ + ᴠɪʙᴇʀ

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit