Vetura në shitje Mitsubishi L200

Kjo veture ka pasur 1457 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/08/2020 23:29

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 0 140 KM

Mitsubish L200 TURBO 2.5Disell 4x4

Mitsubish L200 ✅
TURBO 2.5 Dizell✅
Klima✅
Viti 2002✅
Gjamat elektronik✅
Pasqyret elektronik✅
5ulse✅
3qelsa ✅
140mile te garantura✅
5shpjtsi+R✅
RKS deri mujin e 12 ✅
Timonin nga ana e djatht ✅

Ne gjendje te shkelqyshme ✅

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  4x4

Shpërndaje:

Veturat e fundit