Vetura në shitje Mercedes-Benz E 320

Kjo veture ka pasur 3778 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/09/2020 17:14

9,500 EUR
8,950 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 250 000 KM

Mercedes e 320 evo


Mercedes e320 v6 evo 2007, regjistrim 1 Vite, vetura posedon panoram dhe te gjitha pajisjet e teknologjise se fundit , dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Per gjdo informat.
tel;-viber: 049636695

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit