Vetura në shitje Fiat 500

Kjo veture ka pasur 7126 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/02/2016 16:22

6,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
12000 cm³ 41 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Besnik

  • Prishtinë
  • 045680888

Fiat 500

Shes fiat 500 1.2 benzin ne gjendje te rregullt rks..
Ose 044 722 104 ose viber +37745680888

Siguria dhe komoditeti


  •  Senzorë parkimi


Shpërndaje:

Veturat e fundit