Vetura në shitje BMW 120

Kjo veture ka pasur 2421 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/10/2020 14:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 119 300 KM

BMW 120d xDrive Aut. M-Sport

𝐁𝐌𝐖 𝟏𝟐𝟎𝐝 𝐱𝐃𝐫𝐢𝐯𝐞 𝐀𝐮𝐭. // 𝐌-𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭 // 𝟏𝟏𝟗.𝟑𝟎𝟎𝐊𝐌

Shitet vetura e tipit BMW 120d me vit të prodhimit 𝟏𝟐/𝟐𝟎𝟏𝟔,𝐆𝐣𝐞𝐫𝐦𝐚𝐧𝐢, me ngjyrë të kaltërt (𝐄𝐬𝐭𝐨𝐫𝐢𝐥 𝐁𝐥𝐚𝐮 𝐈𝐈), me vëllim të motorit 2000cc, 𝟏𝟗𝟎𝐏𝐒, marsh 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐦𝐚𝐭𝐢𝐤 𝐒𝐭𝐞𝐩𝐭𝐫𝐨𝐧𝐢𝐜 (𝟖 shpejtësi).

Vetura është blerë tek 𝐁𝐌𝐖-𝐅𝐫𝐚𝐧𝐤𝐟𝐮𝐫𝐭, është 𝐀𝐜𝐜𝐢𝐝𝐞𝐧𝐭-𝐅𝐫𝐞𝐞, me histori të plotë servisi pranë qendrave të BMW, në gjendje shumë të mire teknike dhe optike.

Vetura është zhdoganuar në 𝐓𝐞𝐭𝐨𝐫 𝟐𝟎𝟐𝟎.

Më poshtë gjeni një përmbledhje të opsioneve që përmbanë kjo veturë:

•Airbag
•𝐀𝐦𝐨𝐫𝐭𝐢𝐳𝐢𝐦𝐢 𝐌 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭
•Auto Start Stop
•𝐃𝐢𝐬𝐪𝐞 𝐚𝐥𝐮𝐦𝐢𝐧𝐢 𝐌 𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝟒𝟔𝟏 𝟏𝟖’’
•Dritaret elektrike para dhe pas
•Dritat e frenimit dinamike
•Dynamic Stabilitäts-Control (DSC)
•Gjatësia e ulëseve para me mundësi të zgjatjes
•ISOFIX
•Klimaautomatik 2-Zonale
•𝐊𝐮𝐥𝐦𝐢 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐁𝐌𝐖 𝐈𝐧𝐝𝐢𝐯𝐢𝐝𝐮𝐚𝐥 𝐚𝐧𝐭𝐫𝐚𝐳𝐢𝐭
•Lidhje të tel. mobil, AUX dhe USB
•𝐁𝐌𝐖 𝐈𝐧𝐝𝐢𝐯𝐢𝐝𝐮𝐚𝐥 𝐒𝐡𝐚𝐝𝐨𝐰 𝐋𝐢𝐧𝐞 (𝟓)
•Llajsnet e interiorit Alu Hex. (Est.-Blau mat)
•Marshi Automatik 8-shpejtësi Steptronic
•Mënyrat e vozitjes Eco Pro, Confort, Sport, Sport+
•𝐌-𝐩𝐚𝐤𝐞𝐭𝐞̈
•Ngjyrë metalike
•Park Distance Control (PDC)
•Pasqyret e jashtme dhe fshirëset e xhamave me ngrohje
•Pasqyret e jashtme me ngjyre te njejtë me veturën
•Profil personal sipas çelësit
•Rregullimi i pasqyreve të jashtme në mënyrë elektrike
•Rregullimi i shpejtësisë me mundësi frenimi
•Senzor shiu
•Servolenkung
•𝐒𝐢𝐬𝐭𝐞𝐦 𝐍𝐚𝐯𝐢𝐠𝐚𝐜𝐢𝐨𝐧𝐢 𝐁𝐮𝐬𝐢𝐧𝐞𝐬𝐬
•Sistemi i zërimit HiFi
•𝐓𝐢𝐦𝐨𝐧𝐢 𝐌 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭
•𝐔𝐥𝐞̈𝐬𝐞𝐭 𝐬𝐡𝐭𝐨𝐟 𝐇𝐞𝐱𝐚𝐠𝐨𝐧 / 𝐀𝐥𝐜𝐚𝐧𝐭𝐚𝐫𝐚
•𝐔𝐥𝐞̈𝐬𝐞𝐭 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐦𝐞 𝐧𝐠𝐫𝐨𝐡𝐣𝐞

Gomat të verës para: 225/40R18 88Y Continental (6,00mm)
Gomat të verës prapa: 245/35R18 88Y Continental (7,00mm)

✆ 𝟎𝟒𝟗 𝟒𝟕𝟓 𝟒𝟕𝟓

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit