Vetura në shitje Mercedes-Benz S 350

Kjo veture ka pasur 19139 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/02/2021 23:12

43,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 193 000 KM

Mercedes S350 4Matic AMG


SHITET S CLASS 350 4Matic Amg 193xxxKm

Shitet Mercedes Sclass 350 4Matic AMG viti i prodhimit 2015 i doganuar me goma te dimrit

Automjeti posedon:

•Autopilot
•Mos shkeljen e vijave te bardha dhe te nderrprera
•Distronic
•Leximin e shenjave rrugore
•Autoparking
•Drita Intelegjente
•Kamera 360 shkallë
•Hologram
•Navigacion 2020
•Liftin per terene te ndryshme
•Amortizera Air-Matic Comofort/Sport
•Aktivizimi i videos gjat ngasjes
•Karrika me nxemje dhe ftofje
•Karrika e pasme me shtrirje long version
•Xhama të errësuar nga prodhuesi
•Perde
•2xPanorama
•Mbyllja e bagazhit me pulla dhe me kemb
•SOS CALL/SERVICE CALL/INFORMATION CALL
•Led ngjyra 7 Nuanca

Mundesi nderrimi

Kontakt 045-644-820
Viber +38345644820

Shpërndaje:

Veturat e fundit