Vetura në shitje Renault Megane

Kjo veture ka pasur 6565 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/08/2015 21:54

28,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 230 000 KM

Shes Renault Megane

Shes veturen Renault Megane,

Eshte ne gjendje te shkelqyeshme
Ekonomik

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

Shpërndaje:

Veturat e fundit