Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 6425 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/11/2020 12:21

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 40 000 KM

Shes veturen VW Golf 7 R-LINE

SHITET GOLF 7 R-LINE
✔️Drita LED Para-Pas
✔️Senzora Parkimi
✔️Senzor Shiu
✔️Lane Assist
✔️Adaptive Cruise Control
✔️Ulset R line
✔️Ulset e para me nxemje
✔️Pasqyrja e brendshme me veteerresim
✔️39043 km
✔️Vetura ka Doganen e paguar
📞049606676

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit