Vetura në shitje Acura MDX

Kjo veture ka pasur 6755 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/08/2015 12:15

500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

sheg golf 2

I mir

Siguria dhe komoditeti


  •  Alarm

  •  Drita mjegulle

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit