Vetura në shitje Maserati Ghibli

Kjo veture ka pasur 971 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2020 14:59

45,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2979 cm³ 41 000 KM

Maserati Ghibli SQ4 2016 41.000km!!!


Maserati Ghibli SQ4 i 2016 me 41,000km. Motorr 3.0 V6 benzine me 404 hp, 4 goma aktive, pa taks lluksi. Full option, me baxho, sedilje lekure te bardhe dhe me ngrohje ,timon me ngrohje, 4 goma te reja, ndizet dhe pult nga larg. Ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga amerika. Letra deri ne tetor 2021.

Shpërndaje:

Veturat e fundit