Vetura në shitje Land Rover Range Rover Evoque

Kjo veture ka pasur 7002 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/02/2021 23:11

22,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2179 cm³ 220 000 KM

Range Rover Evoque 2.2 TD4

Shes Veturen Range Rover Evoque 2.2 TD4
Viti prodhimit 19/10/2012
KM : 220.000 Orgjinal me Garancion
Vetura eshte ne gjendje te mire

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit