Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 3839 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/02/2021 16:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 187 000 KM

AUDI Q5 3.0 TDI

SHITET
Audi Q5 3.0 TDI
Audi Q5 Quattro
Viti i Prodhimit 2017
Senzora para mbrapa
Keyless Go
Webasto
Ulese me nxemje
Ulese Elektronike
Xenon
Mbrapa Led
Paralajmrim kur tejkalon vetura
Nr.Kontaktues 045-555-533

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit