Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 143 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/11/2020 18:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

GOLF 6 DSG HIGHLINE

SHITET GOLF 6 HIGHLINE DSG

Modeli HIGHLINE
PA DOGAN( i posa ardhur)
2.0 TDI
140 PS
Viti i prodhimit 2011
Km te kaluara 190000(te garantuara)
Automatik DSG
Timoni multifunksional
Shpejtsi timon F1
Klimatronik 2 zonale
Navigation te madh
Tempomat
Aux, SD card
Senzora shiut, senzor pasqyre
Pasqyren me senzor
Pasqyre me nxemje elektornike
Xhamat e erresuar fabrikisht
Fellne 17sh origjinal me goma te reja
Vetura osht PA DOGAN e posa ardhur
Liber servisi, servisi i sapo kryer dhe gjitha serviset e bera me kohe
Servisi i sapo ber
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per qdo kontroll

Info: 044 21 23 21 (+383 44 21 23 21)
049 955 391

Shpërndaje:

Veturat e fundit