Vetura në shitje Chevrolet Kalos

Kjo veture ka pasur 38 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/11/2020 19:22

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 245 000 KM

Shes Chevrolete Kalos 1.4 Klim AC 2006 RKS

Shitet Vetura Chevrolete Kalos 1.4.
Vetura osht ne gjendje te mir si motorike ashtu edhe fizike ka shpenzime minimale dhe nuk ka nevoj per investim osht e gatshme per prov.Vetura posedon keto specifika:
Manual 5 shpejtsi
timon multifunksional
Komanda ne vollan
Gjama Elektronik
Pasqyre Elektronik
Klim AC
Radio Cd
Drita mjegulle
Gjama me nxemje
Goma te reja
Fellne,Disqe sport
interier tejet te pastert dhe pun jashtzakonisht te mir.Osht komplet me pjes te Opelit dhe ka regjistrim deri ne shkurt.Nr kontaktues : 049-488-669

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit