Vetura në shitje Audi A8

Kjo veture ka pasur 154 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/11/2020 16:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 201 687 KM

Audi A8 30TDI 2015 Matrix

Audi A8 30TDI
Matrix
2015
201298km
E doganuar dhe regjistruar
Per me shume 049528888

Shpërndaje:

Veturat e fundit