Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 262 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/11/2020 20:26

6,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 0 235 KM

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK 2005

//////049/300273//044865125////
Shes dhe ndrroj Audi a6 3.0 Automatik posedon:: Klimatronik Abs Esp Tempomat Shpejci dhe komanda ne timon Zerim Bosse Fellne S-line 18 me Goma dimri Servisi i madh Total i sapo perfunduar zingjiri me shpanera te garazhda e autorizune VW Regjistuar ne menyr te rregullt nuk ka asni penges per merkthim i posedon dy qelsa nga fabrika xhama te errta per ma shum kontakto ne tel...

Shpërndaje:

Veturat e fundit