Vetura në shitje Mercedes-Benz A 170

Kjo veture ka pasur 1227 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/11/2020 12:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 202 951 KM

Mercedes

Mercedes Benz 1.7 Avantgarde
Manual
Diesel
Ne gjendje te Regullt
Gomat M+S

Per info 044 287 127

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Interior lëkure

Shpërndaje:

Veturat e fundit