Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 8064 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/09/2015 21:07

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Kabriolet 2008

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 75 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

IDEAL

  • Prishtinë
  • 045688808

Shes SMART 1.0 TURBO

Smart 1.0 turbo , 62 kw - 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e shpejtesive ne timon. Me liber te servisit , viti i prodhimit ne fund te 2008.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  CD


Shpërndaje:

Veturat e fundit