Vetura në shitje Mercedes-Benz 230

Kjo veture ka pasur 7112 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/12/2020 22:22

8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


10 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1982

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2300 cm³ 292 000 KM

Mercedes W123

Automjeti oldtimer i vitit 1982 me benzine dhe me kambio automatike
Makina eshte ne super gjendje
Ka 136 kuaj fuqi
Me cdo gje origjinale
Mjeti eshte shume i vecante ne Shqiperi dhe Kosove
0 difkete
Ka rregjistrim ne Shqiperi me taksa 0 per 4 vjet
Me rregjistrim ne Retro Albania me targe te perzgjedhur R 230 AA
Leviz brenda dhe jashte shtetit
Mund te qendroje ne Kosove pa asnje problem
Makina mund te nderrohet dhe me makine me te re

Shpërndaje:

Veturat e fundit