Vetura në shitje Fiat Bravo

Kjo veture ka pasur 1405 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/03/2021 18:01

4,700 EUR

(Çmimi)


4,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 230 000 KM

Jugoslav

Fiat bravo 2007
110kw
Registeovan do 15.11.2021

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Alarm

Shpërndaje:

Veturat e fundit