Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 10826 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/02/2021 11:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 152 000 KM

Audi A6 Matrix 3.0 Quattro 272 ps

Audi A6 3.0 Quattro Matrix.
Viti 2015.
272 ps.
Lleda para mrapa.
Sedilet para me masazhe, ngrohje, ftofje, dhe memorje.
Sedilet mrapa me ngrohje.
Klima tronik 4 zonale.
Kende te vdekura ne pasqyre.
Vebasto.
Head-up.
Perde mrapa.
Magazin per 6CD.
152 mi km te kalauara te garantuara.
I servisiura para 5 mi km ne gjermani.
2 par fellne me goma te veres dhe dimrit.
Shitet me dogan dhe pa dogan.
044595793

Shpërndaje:

Veturat e fundit